Citroën
Citroën Roadshow 2016
C3

Pro novou C3 je charakteristická barevnost, jedinečný tvar a grafické prvky, které jí dodávají energičnost a originalitu. Vůz je vybaven technologickou novinkou, kamerou ConnectedCAM Citroën™, která je umístěna za zpětným zrcátkem na čelním skle, zaznamenává vše, co řidič vidí venku před sebou. Jedním jedním kliknutím lze vyfotit také prostor před vozem a sdílet tento záběr na sociálních sítích. Vývoj nové C3 se soustředil na pohodlí pro řidiče i posádku a řídil se programem Citroën Advanced Comfort®, s jehož pomocí byly komfortní prvky ve voze promyšleny do nejmenších detailů.

Berlingo

Nejoblíbenější Citroën, neuvěřitelně prostorný rodinný vůz Berlingo Multispace, ideální pro přepravu celé rodiny i všech zavazadel, který může být též vhodným společníkem i pro vaše podnikání. Je vybavený dotykovým displejem a dalšími komfortními prvky, samostatnými zadními sedadly, která lze sklápět či zcela vyjmout, a na něž lze umístit 3 plnohodnotné dětské sedačky vedle sebe. Dále zde najdeme kromě jiného též otevíratelné okno zadních dveří a úsporné dieselové motory BlueHDi s nízkými emisemi CO2. Moderní, pohodový a... důvtipný!

C4 Cactus

Vůz C4 Cactus se odlišuje jedinečným designem, v němž se snoubí uživatelské vlastnosti a krása neotřelého designu. Výsledkem této syntézy je vůz, který nabízí to, co je pro zákazníky skutečně důležité. Je vybaven originálními bezpečnostními a designovými prvky Airbump na karoserii vozu, širokými předními sedadly typu sofa, mimořádně originálním interiérem, výrazným dotykovým displejem 7” s intuitivním rozhraním, vše na dosah ruky.

C Elysée

Vůz C-Elysée působí na silnici impozantně. Nová světla s 3D efektem dodávají zadní části vozu modernější vzhled a charakteristický světelný podpis. C-Elysée překvapí obrovským prostorem na palubě i v zavazadlovém prostoru. Okouzlující a vyvážený sedan využívá veškeré technické a stylové know-how značky Citroën, ať už jde o systém nápravy, kvalitu či technologie. Vůz byl zároveň koncipován tak, aby byl schopen odolat času i počtu ujetých kilometrů a představuje skvělý poměr value for money.

C4 Picasso

Vůz C4 Picasso je ve všech směrech moderním MPV. Je vybaven nejnovějšími užitečnými technologiemi, luxusními materiály, výkonnými motory a veškerými moderními prvky bezpečnosti. Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte obrovský zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. A navíc program Citroën Advanced Comfort® ovlivnil vývoj vozu Citroën C4 Picasso s nesmírným důrazem na pohodlí. Výsledkem je osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, komfortní výbava Pack Lounge, nebývalé možnosti konektivity a dokonale komfortní odpružení.

Grand C4 Picasso

Vůz Grand C4 Picasso je ideálním vozem pro velkou a náročnou rodinu, přepraví až 7 osob. Je vybaven nejnovějšími užitečnými technologiemi, výkonnými motory a veškerými moderními prvky bezpečnosti. Program Citroën Advanced Comfort® ovlivnil vývoj vozu Grand C4 Picasso s nesmírným důrazem na pohodlí. Výsledkem je osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, komfortní výbava Pack Lounge, nebývalé možnosti konektivity a dokonale komfortní odpružení.

SpaceTourer

Cela nový velkoprostorový Citroën SpaceTourer, největší model značky Citroën mezi osobními vozy, je moderní vůz výrazného charakteru, který díky svým 3 délkám a variabilitě vnitřního uspořádání přináší odpověď na potřeby velké rodiny, výlety s přáteli či nároky podnikatelů. Převeze 6 až 9 cestujících dle vybrané konfigurace. Tento velkoprostorový vůz nabitý nejmodernějšími technologiemi a nejkvalitnějšími materiály, který je určen zejména pro pohodlné delší cesty, v sobě spojuje komfort, praktičnost a jedinečnost nejnovějšího stylu značky Citroën.

Více o modelu Rezervace
C5 Tourer

Vlajková loď značky Citroën nabídne nejvyšší úroveň komfortu cestování, jaký si jen dovedete představit. Díky technologii hydraulického odpružení, patentu značky Citroën, budete mít každou cestu jako „vyžehlenou“. Ani po delší cestě nepocítíte únavu. V případě, že budete chtít zažít sportovnější jízdu, stačí stisknout tlačítko sport. C5 nebo kombi verze C5 Tourer jsou vhodnou volbou i pro manažery, kteří chtějí vozem vyjádřit svůj status. Úsporné a výkonné motory BlueHdi a prémiové materiály v interiéru jsou pro tento vůz samozřejmostí.

Více o modelu Rezervace