Přijďte si vyzkoušet Pohodlné rodinné vozy citroën!
Je čas na změnu!
Od 5. září do 14. října budete mít na 28 místech v ČR jedinečnou možnost otestovat si novinku, a to zcela nový Citroën Berlingo. V nabídce testovacích vozů najdete model C4 Cactus s ojedinělými jízdními vlastnostmi díky tlumičům s hydraulickými dorazy®, rodinný vůz C4 SpaceTourer jak v 5 místné, tak i v 7 místné verzi. V testovacím centru nebude chybět ani velkoprostorový Citroën SpaceTourer, městské SUV C3 Aircross a další modely.
V rámci akce máte navíc jedinečnou možnost získat speciálni nabídku na nákup nového vozu.
NOVÝ CITROËN BERLINGO A STŘEŠNÍ STAN AUTOHOME Přijďte si na roadshow prohlédnout a vyzkoušet NOVÝ CITROËN BERLINGO. Dvě délky, 5 nebo 7 sedadel, 3 sklopná samostatná zadní sedadla, 20 praktických úložných prostorů,19 moderních prvků řízení = rodinný vůz poslední generace, který můžete vyzkoušet v české premiéře!

V kombinaci se střešním stanem MAGIOLLINA GRAND TOUR přímo vyzývá k výpravě na dobrodružnou rodinnou dovolenou. Nevěříte? Přijďte a uvidíte...
VYHRAJTE GRAND C4 SPACETOURER NA 2 MĚSÍCE Vyzkoušejte pohodlné vozy Citroën a vyhrajte. Po testovací jízdě budete automaticky zařazeni do slosování o některou ze tří výher. Hlavní cena je zápůjčka vozu Grand C4 SpaceTourer s plnou nádrží na 2 měsíce, 2. cena zápůjčka vozu Citroën na 2 týdny a 3. cena zápůjčka vozu Citroën na týden.
doprovodný program
Přijďte s celou rodinou, pro děti máme připraven SKÁKACÍ HRAD, dětský koutek a autodráhu.

Pro všechny účastníky testovacích jízd je v našem EXPERIENCE CAFFÉ BARU připraveno občerstvení zdarma. Fungujeme za každého počasí a určitě nás nepřehlédnete. Těšíme se na vás!
program
Novinky

19. 10. 2018

Dne 19. 10. 2018 byli vylosováni výherci naší soutěže o zapůjčení vozu. Všichni výherci byli již kontaktováni a ceny jim budou předány.
1. cena Grand C4 SpaceTourer na 2 měsíce - Jitka Špinarová
2. cena Citroen na týden - Alice Švehlová
3. cena Citroen na víkend - Jan Pavelka
Všem výhercům soutěže srdečně gratulujeme!


15. 10. 2018

Citroën Experience Roadshow úspěšně zakončila svojí okružní jízdu po České republice. Realizováno bylo přes 2800 testovacích jízd a největší část, konkrétně 907 jízd, si přivlastnilo nové Berlingo! Všem děkujeme za účast, byli jste naprosto skvělí! Na závěr si prohlédněte nejlepší momenty z průběhu celé akce a budeme se na vás těšit zase příští rok.


4. 10. 2018

Čtyři týdny roadshow jsou za námi a nové Berlingo je stále středem zájmu, protože je opravdu úžasné.
Prodlouženou verzi XL na roadshow sice neuvidíte, bude se dodávat až od prosince 2018, ale krátká Berlinga máme na testování tři.
Rezervujte si testovací jízdu a přijďte s celou rodinou. Na prodloužené Berlingo XL v plnohodnotně sedmimístné verzi se můžete zatím podívat alespoň na obrázku :).
Tento týden se na vás těšíme v západních Čechách.


11. 9. 2018

Máme za sebou první týden roadshow a nové Berlingo slaví velký úspěch.
Nyní vyrážíme na 14 dní na Moravu a budeme se těšit, až se přijdete na nové Berlingo se střešním stanem Magiollina Grand Tour podívat i vy...


7. 9. 2018

Jste báječní! Nové Berlingo Vás baví a tak pro Vás na termín 9.9. v Praze v Letňanech přivezeme ještě jedno navíc.
Registrace času testovací jízdy bude možná pouze na místě . Užijte si ho!


28. 8. 2018

Přijďte si na roadshow prohlédnout nový Citroën Berlingo se střešním stanem Autohome Maggiolina Grand Tour! Nový Citroën Berlingo bude Váš spolehlivý společník na cestě za dobrodružstvím. Nevěříte? Vyzkoušejte!


16. 8. 2018

Na letošní roadshow Vás čeká naprosto jedinečné posezení v komfortním závěsném křesle navozujícím pohodlí na palubě modelu C4 Cactus.
Novinkou je též jméno vozu C4 Picasso, který získal označení C4 SpaceTourer/Grand C4 SpaceTourer. Máte rádi reklamní předměty s logem Citroën? Na místě si můžete vybrat z naší nabídky. Přijďte! Startujeme již 5. září v Ústí nad Orlicí u Tesca.


14. 8. 2018

Citroën jede za Vámi! Začínáme již 5. září! Rezervujte si testovací jízdu a vyzkoušejte skvělé a pohodlné vozy Citroën. Jaké modely budete mít k dispozici?
Otestujte si letošní novinku, vůz C4 Cactus se zcela ojedinělým tlumiči s hydraulickými dorazy, kompaktní SUV Citroën C3 Aircross. A hlavně, na roadshow již uvidíte a vyzkoušíte v premiéře nový Citroën Berlingo .